Žľab HRANATÝ pododkvapový 125mm dĺžka 4bm grafitový

Vaša cena s DPH
65,65 €
Vaša cena bez DPH
54,26 €
65.65
Dostupnosť
Skladom 28 ks
Kód
4XX1000101

 

Oceľový lakovaný strešný žľab je hlavný komponent celého odkvapového systému. Svojou hĺbkou a hranatým inovatívnym tvarom zaisťuje odvedenie dažďovej vody zo strechy. Žľab je uchytený v hranatých žľabových hákoch na odkvapovej hrane střechy.Hranaté strešné žľaby sa spájajú žľabové spojkou, ktorá zároveň zaisťuje ich dilatáciu a utesnenie. K ukončeniu žľabu sa používajú hranatá žľabové čelá, alebo je riešené priebežne s použitím hranatých žľabových rohov a kútov. Odvod vody ďalej zo žľabu zaistí hranatý žľabový kotlík s výtokom do hranatého zvodu rozmeru 80x80.
Moderen a estetické riešenie navyše dopĺňa možnosť celý žľab zakryť originálnym oplechovaním, ktoré zakryje háky a tým je dosiahnuté dokonalé nerušené linie.Krycí maska je ukončená systémovým prvkom a prípadne sú v ponuke rohy a kúty masky.
Pri použití krycej masky je potrebné použiť špeciálny čelné háky do ktorých sa maska zacvakne.
PRI POUŽITÍ KRYCIE MASKY JE NUTNÉ DODRŽAŤ MAXIMÁLNE SPÁD ŽĽABU 1mm na 1bm žľabu = 1cm na 10 bm žľabu.

Ako ďalší bonus tohto hranatého odkvapového systému, je na spájanie krycie masky na podbitie strechy vďaka J profilu, ktorým je maska ukončená.

Použitím krycie masky a systému podbitie Galeco Nova je docielené veľmi estetického riešenia a ukrytie hranatého odkvapového systému.
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať