OCHRANA OSOBNÝCH DÁT

Robíme maximum pre ochranu Vašich dát.
 
Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné, subjekt má právo k ich prístupu a právo na ich opravu vrátane ďalších zákonných práv k týmto údajom. Predávajúci sa zaväzuje k ochrane uvedených osobných údajov poskytnutých kupujúcim. Uvedené údaje budú slúžiť len pre potrebu predajcu a bude s nimi zaobchádzať v súlade so zákonom č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov.
 
Pre prácu s osobnými dátami spĺňame zákon č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov, ktorý zásadne ovplyvnil práva a povinnosti tých, ktorým osobné údaje patria, aj tých, ktorí s nimi pracují.K tomu, aby sme vašu objednávku doručili priamo vám , prípadne s vami mohli komunikovať, potrebujeme poznať niektoré údaje (meno, adresa, telefón, e-mail) .Ak ste firma a požadujete na zakúpený tovar faktúru, potom by sme mali poznať ešte doplňujúce údaje (názov firmy, IČO, DIČ, číslo účtu ) .Tým, že nám prostredníctvom e-shopu poskytnete akékoľvek osobné údaje, vyjadrujete pochopenie a jednoznačný súhlas so zhromažďovaním, používaním a prenosom týchto osobných údajov.
 
Tieto údaje ukladáme do databázy, takže pri ďalšom nákupe už nemusíte vypĺňať celý registračný formulár znovu - stačí, keď zadáte vaše prístupové meno a heslo. Tieto dáta považujeme za prísne dôverné a neposkytujeme ich žiadnej tretej strane. Výnimkou je iba kuriérska služba (Toptrans), ktorá s každou zásielkou dostáva z dôvodu doručenia zásielky vašu adresu. Vaše dáta budú kedykoľvek na vašu žiadosť opravená alebo vyradené z databázy.
 

Aj keď sa naša spoločnosť nemôže 100% zaručiť, že nikdy nedôjde k neoprávnenému prístupu, môžete sa spoľahnúť, že venujeme veľkú starostlivosť zachovanie bezpečnosti vašich osobných údajov a zabránenie neoprávnenému prístupu k nim.

 

                                       Chránime Vaše dáta a ďakujeme za Vašu dôveru

                                                      obchodný tím E-ODKVAPY.SK